Загальний аналіз і бакпосев сечі в Києві біля метро Житомирська у лабораторії IGR LAB

Загальний аналіз сечі у Києві

Один з найбільш поширений лабораторних аналізів — загальний аналіз сечі. Універсальний вид дослідження дозволяє уточнити і запідозрити багато патологій видільної системи і деяких інших органів. Загальний аналіз сечі визначає захворювання нирок, запальні процеси у будь-яких відділах сечостатевої системи, сечокам’яну хворобу.

Загальний аналіз сечі здається не тільки за показниками, при наявності скарг, але і у профілактичних цілях (наприклад, під час щорічного медичного огляду).

Разом із сечею з організму виводиться значна частина відпрацьовані речовини. Отже, саме комплексний аналіз дає можливість у цілому охарактеризувати загальний стан організму людини.

У процесі аналізу лаборант оцінює не тільки склад урини, а й інші значущі показники — колір, прозорість, запах, кислотність і т.п.

Для отримання точних результатів діагностики рекомендується збір сечі для дослідження у спеціальний стерильний контейнер. Для аналізу виконується збір повної ранкової порції урини.

Бакпосів сечі. Особливості підготовки до здачі аналізу

Сеча здорової людини — рідина, у складі якої, у нормі, не повинні бути присутніми будь-які мікроорганізми і хвороботворні бактерії. У разі виникнення підозр на наявність будь-яких інфекцій сечовидільної системи, пацієнту рекомендується здача бакпосіву. Специфічний аналіз дозволяє визначити, які саме мікроорганізми викликали запальний процес (стафілококи, стрептококи, гриби типу кандида і т. п.). У деяких випадках бакпосів сечі проводиться з метою контролю стану пацієнта і оцінки результатів проведеного лікування.

Для бакпосіва сечі проводиться збір середньої ранкової порції сечі. Матеріал для дослідження міститься у спеціальних стерильних контейнерах.

При будь-яких видах аналізу сеча для дослідження повинна бути доставлена ​​у лабораторію якомога раніше, але не пізніше 24 години з моменту збору.

Де здати загальний аналіз і бакпосів сечі із антибіотикограмою у Києві біля метро Житомирська?

Лабораторія ІГР Лаб біля метро Житомирська проводить якісну лабораторну діагностику. Ви можете здати загальний аналіз та бакпосів сечі із антибіотикограмою за доступною ціною у будь-який зручний час і отримати результати дослідження у електронному вигляді або прямо у лабораторії. У розпорядженні лікарів-лаборантів є необхідне медичне обладнання та якісні витратні матеріали. Все це дозволяє проводити аналізи відповідно до європейських стандартів якості і гарантувати достовірність лабораторної діагностики.


Оставить свой комментарий:

*
*
*

* Обязательные для заполнения поля.
Предварительно все комментарии проходят модерацию.

Последние комментарии

Сколько стоят зубные импланты в Китае? Отзывы об имплантации

Борис: Отправился в стоматологию в Хэйхэ. Так сказать, пошёл по стопам друзей, которые давно уже оценили все плюсы китайской стоматологии. Мне поставили микр...

Как определить характер мужчины по его сумке

Инна: Есть немалая доля правды...

Сколько стоят зубные импланты в Китае? Отзывы об имплантации

анна: сколько стоит один имплант уже с коронкой и установкой. в среднем. коронка металло-керамика например.не знаю сколько надо денег....

Сколько стоят зубные импланты в Китае? Отзывы об имплантации

Альберт: Мне нейлоновые съемные устанавливали. Полгода уже ими пользуюсь, не трут, не мешают, ограничений в приеме пище нет, без проблем грызу орехи. Ухаживать...

Сколько стоят зубные импланты в Китае? Отзывы об имплантации

Арина: Поездка в стоматологию Хэйхэ прошла замечательно. В Благовещенске на таможне меня встретили, а уже в Хэйхэ во всём помогал переводчик. Гостиница, в ко...

Сколько стоят зубные импланты в Китае? Отзывы об имплантации

Ирина: В Хэйхэ ездила на лечение зубов. Больница китайской медицины, где я была, произвела прекрасное впечатление. Обслуживают хорошо, переводчики пациентам ...


Яндекс.Метрика